Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/networks/public_html/system/library/Mobile_Detect.php on line 1245
x
Sırala
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19
Toplam 278 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 19

Rack kabinetlerimiz server ve depolama uygulamalarında müşterilerimize en uygun çözümler sunmaktadır. Rack kabinetlerimiz TS EN 61587-1 mekanik yapılar (elektronik ekipmanlar için kabinler) ISO  9001:2008 kalite yönetimi ile üretilmektedir. Tüm rack kabinetlerin ölçüleri IEC 297-2 ile uyumludur. Rack kabinetlerimizin kapak aksamları ön kapak perfore ve camlı seçeneği ile arka ve yan kapakları tamamı kilitlenebilir ve sökülebilir yapıdadır. Yan kapaklarımız üst tarafı anahtarlı kilitlenebilir ve yan taraflarında sürgülü kilit sayesinde bakım onarım işlerinde kolayca sökülebilir yapıdadır. Enerji dağıtım ünitesi isteğe bağlı plastik veya alüminyum gövdeli topraklı, ups, sigortalı veya izlenebilir ve yönetilebilir şekilde 19” rack kabinetler montaja uygun yapıda olabilir.

 

Kabinetlerimiz yapısal kablolamaya ve projeye uygun içlerine switch, router, modem, server, patch panel, telefon santrali, alarm sistemleri v.b elektrik ve elektronik ürünlerin montaj ve kablolamasına uygun sağlam, güvenli, korumalı, işlevsel ve estetik olarak üretilmiştir. Rack kabinetler açık Sistem Kablolamada, Test ve ölçme Laboratuvarlarında, Okullarda, Fabrika, Üretim kalite kontrolünde veya üretilen cihazların ölçme ve son kontrolü için yerinden kalkamıyorsa test cihazların yanına götürmek istenirse açık rack paneller kullanılır. 19’’ ve ‘’U’’ prensiplerine ve genel Rack kabinetler standartlarına uygun yapılırlar. 4’lü açık Racklarda ön ve arka arasında destek amaçlı köprülerde mevcuttur. Montajlı veya demontajlı olarak sevk edilir. 150-250kg’lık statik yük taşıyabilir. İstenirse üst(tavan)metal tabla ile desteklenir. Soğutma için ara fan kullanılır. Harici rack kabinetler tasarım olarak hem bazalı hem de duvar ve direk tipi kabin olma özelliğine sahiptir.

 

Geliştirilen duvar, direk ve zemin tipi tasarımları ile değerli ve hassas ekipmanlarınızı korumaktadır. Yağmur, kar, rüzgar, güneş ışığı ve depreme karşı dayanıklıdır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süre sağlar. Rack kabinetler kontrol, data transferi ve otomasyon, tren kontrol, liman kontrol, otoyol trafik sinyalizasyon ve kontrol sistemi, fiber internet sonlandırma, mobese sistemleri, baz istasyonları, sabit ve mobil telefon ağları, otopark ve park aydınlatma, havaalanı uçuş ve bagaj kontrol sistemlerinde tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.