x
Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 89 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kabinet aksesuarları öncelikle raflardan oluşmaktadır. Sabit Raflar 4 noktadan bağlantılı Lande kabinetlerine uyumlu ürünlerdir. Havalandırma sistemine engel teşkil etmemesi açısından havalandırma slotları yerleştirilmiştir. Çelik Malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Kabinet aksesuarları ayrıca hareketli raflardan da oluşmaktadır. Hareketli Raflar 4 noktadan bağlantılı Her marka kabinete uyumlu ürünlerdir. Kabinet aksesuarları derinlikte hareket ettirilebilir cihaz dikmeye montaj kulakçıklarıyla entegre edilmistir. Havalandırma sistemine engel teşkil etmemesi açısından havalandırma slotları yerleştirilmiştir. Çelik Malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Kabinet aksesuarları aydınlatma modüllerinden de oluşmaktadır. Kapı açıldığında otomatik devreye girer, kapı kapandığında yada hareket algılanmadığında 60sn içinde otomatik kapanır. Diğer sunulan model 19'' kablo switchli LED aydınlatma modülüdür mıknatıs ve kanca sistemiyle entegredir. İstenilen metal kısma tutturulabilir veya askılanabilir.

 

Kabinet aksesuarları zemin grubu bazalardan da oluşmaktadır. H:100mm Kabinet alt kısmında kablolama rezervi oluşturmak ve kabineti bulunduğu zeminden yükseltmek için tasarlanmış tamamen modüler yapıdaki bir aksesuardır. Arka kısımda fırçalı Kablo giriş açıklığı vardır. Metalden üretim aksesuar tedarik edilmektedir. Çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Kabinet aksesuarları bunların dışında genel amaçlı çekmeceler ve topraklama setlerinden de oluşmaktadır. Genel Maksat Kullanım amaçlı, Çeşitli Kullanım klavuzlarını, yazılım CD lerini kabinetin içinde güvenli şekilde muhafaza etmeye yarar. Ayrıca Klavye muhafazası olarak yapılandırılabilir. Kabinet aksesuarları Aluminyum Extruzyon malzemeden özel tasarım mekanik kayar ray sistemi ile yan kol derinlik ayarına olanak verir. Gövde çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır.

 

Kabinet aksesuarlarında cihaz montajı dikmeleri de önemli rol oynamaktadır. 19'' Cihaz Montaj dikmeleri cihazların kabinet içerisinde bağlantılarını sağlamak amaçlıdır. Farklı derinlikler deki cihazların montajını sağlamak üzere ek olarak kullanımı gerekebilmektedir. Standard Sevk konfigurasyonunda mevcut olan cihaz dikme sayısı yeterli olmadığı taktirde sipariş edilir. 1,5mm kalınlıkta Metal malzemeye büküm ile form verilmiş aksesuarlardan oluşmaktadır. Kabinet aksesuarların bir diğeri ise ekonomik priz modüllerinden oluşmaktadır. 1U 19'' 16A Işıklı on/off lu, Siyah Renk PVC Gövdeli Ekonomik Segment Enerji Dağıtım Modülleri olmakla birlikte CE sertifikalı satışı gerçekleştirilen aksesuarlardan oluşmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.