x
Sırala
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

FO patch panel sistemleri için kullanılan tek bağlantı yapısı, kurulum aşamasında ve genişletme ve değiştirme aşamalarında büyük ölçüde esneklik sağlayan hiyerarşik yıldız bağlantı yapısıdır. Fiziksel bağlantı yapısı, fiilen kabloların node'lar arası bağlantısı için kullanılır. FO patch panel mantıksal yapı birbirleriyle iletişim kurmaları için node'lar tarafından kullanılan yöntemdir. Kullanılan aktif ağ cihazlarına ve protokollere göre belirlenir. Fiziksel ve yapısal bağlantıların farklı olması olasıdır. Ağın genişletilmesi veya modernizasyonu alan düzenlerinin yeniden yapılandırılması yeniden düzenleme cihazların değiştirilmesi gibi işlemler genellikle bir mantık portu kablo bağlantılarının değiştirilmesini gerektiren değişikliklerdir. Ayrıca aktif cihazın kendisinin kabloları kurulumdan itibaren sonlandıran benzer bir paneldeki portlara kalıcı olarak bağlandığı çift patchleme olarak adlandırılan biraz daha karmaşık bir yapı oluşturmak da mümkündür.

 

Sistemin en temel elemanlarında oluşmaktadır. Işık kaynağında üretilen ışığı kullanılacak bölgeye taşımaya yaramaktadır. FO patch panel fiziksel bir kuvvet uygulanmadığı sürece ömür boyu garanti verilmektedir. Taşıdığı ışıkta solma ve azalma olmaz. FO patch panel +100 derece ile -40 dereceye yer altı su altı beton içi nemli mekanlar gibi zor şartlara oldukça dayanıklı olmasıyla birlikte ışık taşıyıcısıdır. Bu nedenle elektrik kesintisi riski yoktur. Ürünlerimizde kullandığımızda FO patch panel tamamı, özel FO patch panel oluşmaktadır. Uzun yıllardan beri bu sektörde ilerleyen firmamız bu alanda birçok firmanın önüne geçip birçok başarıya da imzasını atmıştır. FO patch panel cam ve akrilik olmak üzere iki ana bölüm şeklinde üretimi gerçekleştirilmektedir. Makaralar halinde işlenmemiş ithal edilen FO patch panel ihtiyaca göre kesilip şekillendirilmesi demetler haline getirilmesi kılıflandırılması ve sonlandırılması açısından da kolaylık sağlamaktadır.

 

Yapılarında temel madde olarak kullanılan birçok çeşit bulunmaktadır. Işık kaynaklarının ışık çıkışlarına takılarak üretilen ışığın taşınmasını sağlarlar. Bu kablolar uçlarından ışıyabildikleri gibi demet haline getirilip örülerek yandan ışık vermeleri veya demetler haline getirilip kılıflandırılarak daha fazla miktarda ışık taşımaları sağlanır. Kabloların, ışık kaynaklarına takılan kısımlarının kesilmesi oldukça özel bir teknoloji gerektirir. Bu da FO patch panel sistemlerin yerinde üretimini oldukça güçleştirir. Bu nedenle belirli sayılarda ve boyutlarda FO patch panel uçları birleştirilerek paket sistemler ile satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.