Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/networks/public_html/system/library/Mobile_Detect.php on line 1245
x
Sırala
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Yatay organizer geniş iç hacmi sayesinde her türlü kablo data kablosu ve elektrik kablosunu muhafaza etmek için tasarlanmıştır. Yatay organizer boyunca cihazların yan taraflarına bağlanarak kablo geçiş holleri de mevcut ürünler tedarik etmekteyiz. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki yatay organizer sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz.

 

Asıl amaçlarımızdan biri müşteri isteklerini en üst seviyede cevaplamak temel hedeflerimizden biri olmaktadır. Tüm ürünlerimiz güvenlikli ve sertifikalı olarak tedarik edilmektedir. Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri tedariğinde aşamalar kaydettiği bilinmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu bu sektörde çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekmektedir. Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri yatay organizer tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki yatay organizer sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır.

 

Yatay organizer gerekli ve uygun yerlere montajı sağlanır ise gerçekten kullanım amacına ulaşmış olduğunuz gibi sizlerin de bu konu da çözüm ortağınız olacaktır. Kabinetler de yatay organizer sayesinde ağ ve sunucu kablolarını kolaylıkla organize edip yönetebilirsiniz. Yüksek kaliteli çelikten yapılmış kablo organizatör paneli, kablolarınızı sunucu rafından geçirmek ve kablo gerginliğini azaltmak için genel olarak kanca sistemi ile tasarlanmıştır. Yatay organizer, ekipman arasında bir kablo yöneticisi eklemek, rafdaki açık alanların kapatılması ve doğru hava akışının sağlanması işlevini görür. Kullanılmayan raf alanını kaplayarak soğutma sisteminizin verimliliğini arttırabilirsiniz. Kablo gerinmesini azaltarak sunucu ve ağ donanım ara birimlerinin ömrünü yatay organizer sayesinde uzatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.