Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/networks/public_html/system/library/Mobile_Detect.php on line 1245
x
Sırala
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri imalatında aşamalar kaydettiği bilinmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu elektrik sektöründe çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekmektedir. Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri Pdu’lar tedarik etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı amaçla çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Tecrübemiz ile pazar da ihtiyaçları takip ederek sektördeki lider firması arasına girmiş bulunmaktayız. Sanayi ürünlerinde kullanılan Pdu’ları çeşitli ülke standartlarına yönelik uygun tasarlanan monofaze prizleri ve kauçuk fişleri müşteri taleplerinin yoğunluğuna göre ürünlerimiz seçilip size sunulmaktadır.

 

Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. AR&GE departmanımızın çalışmalarını bu vizyon ile yenilemektedir. Pdu’lar ile ilgili kaliteyi sürekli arttırmak adına yüksek kalite kontrollerden geçirilmiş ürünleri tedarik etmekteyiz. Asıl amaçlarımızdan biri müşteri isteklerini en üst seviyede cevaplamak temel hedeflerimizden biri olmaktadır. Tüm ürünlerimiz güvenlikli ve sertifikalı olarak tedarik edilmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki Pdu’lar sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır.

 

Çeşitli standartlarda ki prizleri ve data veya görüntü gibi veya bunların dışında ses iletiminde güvenle kullanabileceğiniz ürünleri tedarik etmekteyiz. Farklı profil seçenekleri ile çeşitli koruma tipleri ve soket elemanlar ile Pdu’lar size özel tasarlanmış olarak tedarikini ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Klasik Pdu’lar ise üzerinde sigorta veya anahtar bulunmadığı için gerilimi koruyamamaktadır. Fakat çeşitli priz tiplerinin kombinasyonu kolaylıkla sağlanabilmektedir. Tüm Pdu’lar ürünlerinde çocuk koruma opsiyonu da tedarik ettiğimiz Pdu’lar arasında bulunmaktadır. Aşırı gerilimler kullanmakta olduğunuz bütün cihazları etkiletmekte ve tahrip etmektedir. Tedarik edip sattığımız tüm Pdu’lar yıldırım etkisi veya anahtarlama sebebiyle oluşan aşırı gerilimler ile anahattaki parazitlerin tüketici cihazlarını etkilememesi ve cihaz ve makinelerdeki parazitlerin de anahatta taşımamasını sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.