Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/networks/public_html/system/library/Mobile_Detect.php on line 1245
x
Sırala
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Raflarda cihaz montajı dikmeleri de önemli rol oynamaktadır. 19'' Cihaz Montaj dikmeleri cihazların kabinet içerisinde bağlantılarını sağlamak amaçlıdır. Farklı derinlikler deki cihazların montajını sağlamak üzere ek olarak kullanımı gerekebilmektedir. Standard Sevk konfigurasyonunda mevcut olan cihaz dikme sayısı yeterli olmadığı taktirde sipariş edilir. Genel Maksat Kullanım amaçlı, Çeşitli Kullanım klavuzlarını, yazılım CD lerini kabinetin içinde güvenli şekilde muhafaza etmeye yarar. Ayrıca Klavye muhafazası olarak yapılandırılabilir. Raflar Aluminyum Extruzyon malzemeden özel tasarım mekanik kayar ray sistemi ile yan kol derinlik ayarına olanak verir. Gövde çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Metalden üretim aksesuar tedarik edilmektedir.

 

Raflar öncelikle kabinet aksesuarlarından oluşmaktadır. Sabit Raflar 4 noktadan bağlantılı Lande kabinetlerine uyumlu ürünlerdir. Havalandırma sistemine engel teşkil etmemesi açısından havalandırma slotları yerleştirilmiştir. Çelik Malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Raflar ayrıca hareketli raflardan da oluşmaktadır. Hareketli Raflar 4 noktadan bağlantılı Her marka kabinete uyumlu ürünlerdir. Raflar derinlikte hareket ettirilebilir cihaz dikmeye montaj kulakçıklarıyla entegre edilmistir. Havalandırma sistemine engel teşkil etmemesi açısından havalandırma slotları yerleştirilmiştir. Çelik Malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır.

 

Farklı derinlikler deki cihazların montajını sağlamak üzere ek olarak kullanımı gerekebilmektedir. Standard Sevk konfigurasyonunda mevcut olan cihaz dikme sayısı yeterli olmadığı taktirde sipariş edilir. Genel Maksat Kullanım amaçlı, Çeşitli Kullanım klavuzlarını, yazılım CD lerini kabinetin içinde güvenli şekilde muhafaza etmeye yarar. Ayrıca Klavye muhafazası olarak yapılandırılabilir. Havalandırma sistemine engel teşkil etmemesi açısından havalandırma slotları yerleştirilmiştir. Çelik Malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Raflar sürgülü ve sürgüsüz olmasına rağmen kalitesine ve ürün çeşitliliğine göre ağırlık taşıma kapasitesi de sınıflandırılmıştır. Sürgülü ve sürgüsüz olması gerekmeksizin her ne olursa olsun taşıma kapasitesinden daha fazla ağırlıkta ki bir ürün asla koyulmaması gerektiğini hatırlatmak gerekir. Aksi durumlarda firmamız sizin ihtiyacınızı karşılayan bu üründen hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını da belirtmek isteriz. Sonuçta bu ürünler belli standartlar altında üretimi gerçekleşmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.