Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/networks/public_html/system/library/Mobile_Detect.php on line 1245
x
Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Switch elektrik ve elektronikte teknik bir terim olarak anahtar yerine geçmektedir. Bu anahtarlar bildiğimiz basit bir butondan ya da düğmeden şu açıdan farklılık göstermektedirler. Switch kelime anlamı olarak değiştirmektir yani bir buton tek yönlü çalışır switch ise iki duruma sahiptir açık ya da kapalı duruma sahip olmaktadır. Günümüzde Bilgisayar terminolojisinde sıkça Ağ anahtarı olarak tanımlaması yapılmaktadır. Ağ anahtarı bilgisayarların ve diğer ağ öğelerinin birbirlerine bağlanmasına olanak veren ağ donanımlarından birisi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Ağ anahtarının her bir kapısı diğerlerinden bağımsız veri alış verişlerinde kullanılmaktadır. Bir veri paketi kapılardan birine ulaştığında ağ anahtarı gönderenin MAC adresini ve gönderilen kapıyı adres tablosuna kaydetme işlemini görmektedir.

 

Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri switch tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki switch sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki switch sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız.

 

Switch ile yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. Switch gövde çelik malzemeden büküm teknolojisi ile yapılandırılmış mukavemeti yüksek aksesuarlardan oluşmaktadır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süre sağlar. Yapılarında temel madde olarak kullanılan birçok çeşit bulunmaktadır. Switch konusunda uzun yıllardan beri bu sektörde ilerleyen firmamız bu alanda birçok firmanın önüne geçip birçok başarıya da imzasını atmıştır. Bu tür elemanların ihtiyaca göre özel tedarik ettiğimizi ve en yüksek kalite ve uygun fiyatla satışlarımızı gerçekleştirdiğimizi bilmenizi isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.