x
Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kablo kanalları ürün çeşitlerimiz için özel olarak tedarik edilen bükülme özelliği ile kablo tavasının istenilen açıda ve hızlı ve kolay montajını sağlar. Firmamız tedarik ettiği kablo kanalları kaideli ve kaidesiz montaj seçenekleri ile tüm kabinet aksesuarlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Kablo kanalları 34 mm ve 50 mm derinlikte olup ihtiyacınıza uygun kapasitede kablo taşıma kapasitesine uygun olarak kullanılabilir. Bu seri ayrıca besleme kanalı olarak da kullanılabilir. Kolay montaj en önemli avantajlarındandır. Dizaynı simetriktir ve tüm aksesuarlar herhangi bir alete gerek duymadan rahatlıkla takılıp çıkarılabilir. İçten kilitlemeli ve tek bölmeli kanallardan oluşmaktadır. Kanalların tabanında montaj kolaylığı açısından belirli aralıklarla montaj delikleri de bulunmaktadır.

 

Asıl amaçlarımızdan biri müşteri isteklerini en üst seviyede cevaplamak temel hedeflerimizden biri olmaktadır. Kablo kanalları konusunda ki tüm ürünlerimiz güvenlikli ve sertifikalı olarak tedarik edilmektedir. Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri tedariğinde aşamalar kaydettiği bilinmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu bu sektörde çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekmektedir. Bu görüş ve amaçla organize olan firmamız uzun yıllardan beri kablo kanalları tedarik edip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki kablo kanalları sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır.

 

Kablo kanalları gerekli ve uygun yerlere montajı sağlanır ise gerçekten kullanım amacına ulaşmış olduğunuz gibi sizlerin de bu konu da çözüm ortağınız olacaktır. Uygun fiyatlı ürünler ile her isteğe cevap verebilecek kapasite de ürünlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Firmamız nezdindeki kablo kanalları sağlam gövdesi sayesinde şık tasarımı ve ayrıca modüler yapısı sayesinde her alanda size istemiş olduğunuz çözümleri sunmaktadır. Her geçen sene emin adımlar ile ilerleyen firmamız bugün internet üzerinden birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bunun için müşteri isteklerini inceleyerek çeşitli standartlara uygun olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Kablo kanalları ile yapılan işin insan hayatındaki yer ve önemini bilincinde olan firmamız kalitemizi ve güvenilirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.